Metal Work 1213320125XP
Specificaties
Productcode 1213320125XP
EAN code 8024986851632
Productcode leverancier 1213320125XP
Netto gewicht 0,78 Kg
Omschrijving
Cilinder ISO 15552 -3- d 32 slag 125 dema.
Cilinder volgens ISO 15552 met glad buisprofiel welke aan 1 zijde is voorzien van sensorsleuven
Ook verkrijgbaar als enkelwerkend of met doorlopende zuigerstang
Brede keus in afdichtingen zoals: NBR, FKM/FPM, low-temp en speciale afschrapers op de zuigerstang.
  • Merk: Metal Work
  • Diameter: 32 mm
  • Slag: 125 mm
  • Aansluiting perslucht: 1/8" BSPP
  • Materiaal afdichting: PU
  • Materiaal zuigerstang: RVS
  • Zuigerstangschroefdraad: M10x1,25
  • Zuigerstangdiameter: 12 mm
  • Materiaal zuiger: Kunststof
  • Materiaal deksels: Gecoat aluminium
  • Materiaal buis: Geanodiseerd aluminium
  • Magneet: Ja
  • Sensorbevestiging: In sleuf of met bevestigingsbeugel
  • Max. druk: 10 bar
  • Max. temp: 80 °C
  • Min. Temp: -20 °C