Metal Work 1120250160CP
Specificaties
Productcode 1120250160CP
EAN code 8024986040890
Productcode leverancier 1120250160CP
Netto gewicht 0,41 Kg
Omschrijving
ISO 6432 cilinder d 25 slag 160 dem.
Minicilinder volgens ISO 6432
Gefelsde RVS cilinderbuis
Met of zonder magneet
Mogelijkheid tot instelbare einddemping (Ø16, 20, 25).
  • Merk: Metal Work
  • Diameter: 25 mm
  • Slag: 160 mm
  • Aansluiting perslucht: 1/8" BSPP
  • Materiaal afdichting: PU
  • Materiaal zuigerstang: Hard verchroomd
  • Zuigerstangschroefdraad: M10x1,25
  • Zuigerstangdiameter: 10 mm
  • Materiaal deksels: Geanodiseerd aluminium
  • Schroefdraad deksel: M22x1,5
  • Materiaal buis: RVS
  • Magneet: Ja
  • Max. druk: 10 bar
  • Max. temp: 80 °C
  • Min. Temp: -20 °C